ATP Automotive, producător și furnizor piese de schimb camioane, furnizor utilaje și echipamente de construcții

Acceptăm aplicaţii şi CV-uri pentru toate posturile deschise. Trimiteţi un CV alături de o scrisoare de intenţie mai jos.

Posturi disponibile

  • TEHNICIAN IT

    Candidatul Ideal

    - studii superioare finalizate, în domeniu IT;
    - cunoștințe bune de limba engleză;
    - cunoștințe temeinice în activitatea de administrare rețele (calculatoare, sisteme de comunicații) susținute de experiența relevantă pe un post similar de minimum 2 ani;
    - permis de conducere cat. B constituie avantaj.

    Responsabilități principale

    - asigurarea funcționării în parametri normali a sistemului IT&C;
    - întreținerea și îmbunătățirea continuă a rețelei de calculatoare;
    - aprovizionarea cu sisteme informatice;
    - oferirea de suport tehnic: instalare/întreținere servere, întreținere programe de identificări, instalări/reinstalări de software;
    - informarea la zi asupra noilor tehnologii în domeniul IT.

    Se oferă:

    - post stabil într-o companie în continuă dezvoltare;
    - salariu atractiv;
    - condiții de muncă excelente.

Trimite CV-ul tău aici

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Poți să ne contactezi de luni până vineri (8.00 - 16.30) la tel. 0728 883 452

Sucursale

Sesizari

Garantii

Parteneri

Date contact

Social media

Adresa:

Sub Dura 4-5, 437229

Sasar, Maramures, Romania

Call Center:

0371 519 500

Relații Clienți:

0371 519 355